Skip to main content
Skip to main content

Bezpečnostní oznámení k produktům společnosti NETGEAR

Poslání společnosti NETGEAR je být inovativním lídrem v propojování světa s internetem. Chceme-li toto poslání naplnit, snažíme se získat a udržet si důvěru všech našich zákazníků a dodávat jim produkty, které jsou zabezpečené a ochrání jejich soukromí i data.

Ohlásit chybu v zabezpečení
Program odpovědného zveřejňování společnosti NETGEAR

Pokud oznámíte chybu v zabezpečení produktu, můžete vyhrát peněžitou odměnu nebo body v platformě Bugcrowd. Chcete-li oznámit jakékoli problémy týkající se produktů společnosti NETGEAR, klikněte na tlačítko níže

KLIKNĚTE SEM

Ceníme si toho, že jste nás upozornili na problémy v zabezpečení, a neustále monitorujeme naše produkty, abychom měli náskok před nejnovějšími hrozbami. Pro společnost NETGEAR je zásadní, abychom byli při řešení problémů zabezpečení aktivní, nikoli pouze reaktivní. Každý den se objevují nové problémy zabezpečení. Společnost NETGEAR se snaží udržet si přehled o nejnovějším vývoji v oblasti zabezpečení tím, že spolupracuje s pracovníky ve výzkumu a společnostmi z oblasti zabezpečení. Ceníme si úsilí naší komunity o vytvoření bezpečnějšího světa.

Zpravodaj s bezpečnostními oznámeními společnosti NETGEAR
Přihlaste se k odběru měsíčního zpravodaje, který upozorňuje na aktualizace zabezpečení společnosti NETGEAR pro daný měsíc a označuje chyby v zabezpečení několika produktů.

Z důvodu ochrany uživatelů společnost NETGEAR nezveřejňuje chyby v zabezpečení do doby vydání oprav ani neuvádí podrobnosti o daných chybách v zabezpečení. Po zpřístupnění oprav budou chyby v zabezpečení uvedeny na webových stránkách podpory produktů společnosti NETGEAR a ve zpravodaji.


Release Date
Security Updates