Skip to main content
Skip to main content

NETGEAR Ürün Güvenliği Önerileri

NETGEAR'ın misyonu, dünyayı İnternet'e bağlama alanında yenilikçi bir lider olmaktır. Bu misyonu başarabilmek için müşterilerimize hem kendi içinde güvenli, hem de verilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan ürünler sunarak onların güvenini kazanmaya ve korumaya çalışıyoruz.

Güvenlik Açıklarını Bildirin
NETGEAR Güvenlik Açığı Bulma Sorumluluk Programı

Ürünlerde bulduğunuz güvenlik açıklarını göndererek Bugcrowd platformunda nakit para ödülleri veya puan kazanabilirsiniz. NETGEAR ürünlerini etkileyen tüm sorunların bildirimi için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayın

BURAYA TIKLAYIN

Güvenlik endişelerinin dikkatimize sunulması bizim için çok önemlidir. En yeni güvenlik tehditlerinin bir adım önünde olabilmek için ürünlerimizi sürekli izliyoruz. Ortaya çıkan güvenlik sorunlarına karşı reaktif davranmak yerine proaktif yaklaşmak NETGEAR'ın temel inançlarından biridir. Her gün yeni güvenlik sorunları ortaya çıkar. NETGEAR, güvenlik araştırma uzmanları ve güvenlik şirketleriyle işbirliği yaparak en yeni güvenlik gelişmelerine hakim olmak için çalışıyor. Topluluğun daha güvenli bir dünya oluşturmak için gösterdiği çabaya minnettarız.

NETGEAR Güvenlik Önerileri Bülteni
NETGEAR'ın bazı ürünlerdeki güvenlik açıklarına ilişkin o ayki güvenlik güncellemelerini içeren aylık bültenini almak için kaydolun.

Kullanıcıları korumak amacıyla NETGEAR, düzeltmeler herkese açık hale gelmeden ve güvenlik açıklarının tüm ayrıntıları açıklanmadan önce güvenlik açıklarını paylaşmaz. Düzeltmeler kullanılabilir hale geldiğinde, güvenlik açıkları NETGEAR'ın Ürün Desteği web sitesinde ve aylık bültende duyurulur.


Release Date
Security Updates