Przejdź do głównej zawartości
Przejdź do głównej zawartości
NETGEAR ProSAFE~~®~~~ 100Base-FX SFP LC GBIC pasuje do standardowych gniazd SFP i napędza Fast Ethernet do 2 km odległości z wielomodowym światłowodem. AFM735 AFM735-10000S AFM735-10000S

SFP Transceiver 100Base-FX (AFM735) armor

Moduł światłowodowy SFP Fast Ethernet, do 2 km od przełączników zarządzalnycharmor

ProSAFE®~ 100Base-FX SFP LC GBIC pasuje do standardowych gniazd SFP i napędza Fast Ethernet do 2 km odległości z wielomodowym światłowodem.

SFP Transceiver 100Base-FX (AFM735)

Moduł światłowodowy SFP Fast Ethernet, do 2 km od przełączników zarządzalnycharmor

ProSAFE®~ 100Base-FX SFP LC GBIC pasuje do standardowych gniazd SFP i napędza Fast Ethernet do 2 km odległości z wielomodowym światłowodem.

Charakterystyka

Wielomodowa łączność światłowodowa Fast Ethernet (IEEE® 802.3-2002)
Złącze dupleksowe LC
Pasuje do standardowych interfejsów SFP w pełni zarządzalnych przełączników
Obsługuje Fast Ethernet na odległość do 2 km za pomocą starszych wielomodowych kabli światłowodowych 62,5/125μm OM1
Obsługuje Fast Ethernet na odległość do 2 km dzięki laserowo zoptymalizowanym kablom wielomodowym OM3 50/125μm
Numer katalogowy do zamówienia (Stany Zjednoczone): AFM735-10000S

Specyfikacja techniczna

    • Gwarancja Produkt ten dostarczany jest z ograniczoną, 5-letnią gwarancją na sprzęt firmy NETGEAR.

  • Support
  • Numer katalogowy : AFM735-10000S